Fotoobrazy na plátně od Saal-digital

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s fotoobrazy na plátně od firmy Saal-Digital, které jsem měla možnost vyzkoušet.
První, co mě mile potěšilo a co oceňuji nejvíce, byla rychlost dodání. Objednávku jsem zadala v neděli a ve středu jsem měla obrazy již hotové doma.
Často tvořím dárky pro babičky na poslední chvíli a mít záruku rychlého zpracování a dodání je pro mě nedocenitelné.
Také informace o aktuálním stavu zakázky a emailová komunikace probíhala ukázkově.
Program na nahrání fotek a vytvoření zakázky fungoval bez problémů, práce s ním je velmi snadná a intuitivní.
Samotné obrazy jsou velice kvalitní, krásné barvy tisku, plátno prvotřídně natažené na dřevěném rámu bez boulí a zvlnění.
Již se těším, až obrazy zavěsíme a budou zdobit náš interiér.
V budoucnu určitě opět ráda využiji, láká mě vyzkoušet i tisk Alu-Dibond na hliníkové desce a verze Butlerfinish s vykartáčovaným povrchem, kdy se hliníkový povrch u světlých částí obrazů třpytí…
už vybírám vhodnou fotografii… 🙂

 O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

 Výběr z fotogalerie

 Rychlý kontakt

Bambifoto.cz
Tamara Bujňáková
U Lesa 329
252 26 Třebotov

tel: + 420 777 205 203
email: info@bambifoto.cz
web: www.bambifoto.cz

Sdílet na Pinterestu

Sdílej