Tématické focení dětí

Již je to tady a slibované tématické focení dětí začíná nabírat svou finální podobu. O co se tedy jedná a jak bude focení probíhat?

Tematické focení – každý měsíc jiné téma

Každý měsíc se můžete těšit na jedno téma aktuálně se vztahující k danému měsíci.

Během roku tak lze krásně zdokumentovat celý rok života vašich dětí či celé Vaší rodiny, fotografie je vhodné použít i na fotokalendáře, fotoknihy či jako dárky pod stromeček pro babičky, dědečky a Vaše blízké. Navíc při absolvování nejméně 6 focení během roku získáte fotokalendář s 50% slevou, při absolvování všech 12 témat mám pro Vás přichystaný dárek v podobě fotokalendáře v hodnotě 550Kč zcela zdarma.

 

Cena tematického focení

Cena se bude pohybovat v rozmezí 200-300Kč dle nákladnosti a náročnosti přípravy rekvizit a zahrnuje 2-3 upravené fotografie vždy na dané téma v plném rozlišení a v úpravě pro použití na internet v elektronické podobě. Cena tématického focení se vztahuje vždy na jedno dítě, v případě sourozenců je nutné zakoupit focení pro každé dítě zvlášť (když téma dovolí a budete-li si to přát, je možné aby na fotografii byli společně)

Červenec a první tématické focení dětí : DÍTĚ A LETADLO

Protože je červenec časem dovolených, prázdnin, cestování a poznáváním dalekých krajin, vyhlašuji první focení na téma Dítě a letadlo. Cena focení 200Kč a výsledkem jsou 2 upravené fotografie v plném rozlišení a též v úpravě pro použití na internet v elektronické podobě.

Těšíme se brzy s malými piloty a pilotkami naviděnou

 O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

 Výběr z fotogalerie

 Rychlý kontakt

Bambifoto.cz
Tamara Bujňáková
U Lesa 329
252 26 Třebotov

tel: + 420 777 205 203
email: info@bambifoto.cz
web: www.bambifoto.cz

Sdílet na Pinterestu

Sdílej