Focení rodin – rodinné focení

Rodiče většinou přicházejí s tím, že fotek dětí mají dostatek, ale společnou vůbec žádnou a jejich hlavním požadavkem je: „abychom tam byli všichni“.

Přání zní jednoduše a jasně, realizace už tak jednoduchá není, zvláště v případě malých čiperných dětí, zato ale bývá největší legrace. Rodiny fotím moc ráda, a nebojte se, nakonec si poradíme a i ty malé neposedy na chvilku přemluvíme.

 Co si vzít sebou na rodinné focení:

Na rodinné focení si s sebou přineste hlavně a především dobrou náladu, z fotek pak vyzařuje vaše spokojenost a harmonie a takové rodinné fotografie jsou nejkrásnější. Kromě dobré nálady je též žádoucí sladit oblečení celé rodiny, pokud si s výběrem vhodného oblečení nebudete jistí, klidně si s sebou vezměte více variant a spolu pak vybereme tu nejlepší. Náš ateliér je vybaven několika pozadími různých barev, mnoha rekvizitami a doplňky, fotografie tak mohou být vždy jedinečné.

 

Při rodinném focení je vždy veselo

Tip pro vás: pod pojmem „rodinné focení“ si většinou každý představí maminku, tatínka a jejich děti, zkuste ale na focení vzít třeba i prarodiče, budete mile překvapeni.

Ne tak tradiční rodinné foto

Trochu opomíjenou variantou rodinného focení je kromě fotografování v ateliéru i exteriérové focení, které vřele doporučuji. Lidé se často focení v exteriéru vyhýbají, což je škoda, protože, obzvlášť v případě rodinného focení, v exteriéru často vznikají krásné fotky s nádechem života.

Fotky z rodinného focení

 Co na to říkáte vy?

Ahoj Tamčo,
musím Ti napsat, že Tvoje fotky sklízejí obrovskou chválu. Spousta lidí si myslí, že jsem stáhla z webu nějakou reklamu 🙂
Fakt se Ti strašně moc povedly.

Tereza

Dobrý den,
ještě jednou moc děkujem za nádherné fotky, i babička je z nich unešená, tak se zase někdy ozvem, minimálně v září.

pí. Ondráčková

Dobrý den.
Jste úžasná a hlavně opravdu moc šikovná, už jsem fotky všude rozeslala a mají velký úspěch! Už se těším na další focení, ty fotky jsou tak krásné, že mě mrzí, že jich není víc

Emma & Kristýna

Nejkrásnější fotečky co jsem kdy viděla. Moc fandím, jste neskutečně šikovná, ty fotky mají duši.

Dáša S.

Právě se dívám na fotky mých holčiček a bulím. Moc děkuji, ty fotky jsou nádherné.

Miroslava S.

Dobrý den,
dnes mi přišlo cd s fotkama, takže bych ráda ještě jednou poděkovala, fotečky jsou opravdu krásné.
A až Natálka povyroste, určitě bych ráda nechala u vás nafotit všechny tři rošťáky, kdyby to bylo možné. 🙂

Klára K.

 O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

 Výběr z fotogalerie

 Rychlý kontakt

Bambifoto.cz
Tamara Bujňáková
U Lesa 329
252 26 Třebotov

tel: + 420 777 205 203
email: info@bambifoto.cz
web: www.bambifoto.cz

Sdílet na Pinterestu

Sdílej