Jak se objednat na focení

Je to velice jednoduché – stačí jen zavolat na naše telefonní číslo +420 777 205 203 nebo nám napsat na náš e-mail. Pak společně najdeme vhodný termín. U focení novorozeňat se nazapomeňte objednat včas, focení spících novorozenců probíhá optimálně mezi 7. až 14., nejpozději 21. dnem života dítěte.

Pokud máte nějaké konkrétní přání či nápad na focení (např. fotografování s vašimi zvířecími mazlíčky, fotografování sportovních aktivit vašeho dítěte, oslavy narozenin apod.) nebojte se nás oslovit, pokusíme se spolu s vámi vaši představu focení realizovat.

Pro rychlou objednávku můžete také použít náš formulář. Stačí vyplnit Vaše jméno, kontakt na Vás a vybrat si o jaký druh focení máte zájem.

 

 Objednávkový formulář

2 + 4 =

Ohlasy mé práce

Právě se dívám na fotky mých holčiček a bulím. Moc děkuji, ty fotky jsou nádherné.

Miroslava S.

Dobrý den.
Jste úžasná 🙂 a hlavně opravdu moc šikovná, už jsem fotky všude rozeslala a mají velký úspěch! Už se těším na další focení, ty fotky jsou tak krásné, že mě mrzí, že jich není víc 🙂

Emma & Kristýna

Nejkrásnější fotečky co jsem kdy viděla. Moc fandím, jste neskutečně šikovná, ty fotky mají duši.

Dáša S.

 O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

 Výběr z fotogalerie

 Rychlý kontakt

Bambifoto.cz
Tamara Bujňáková
U Lesa 329
252 26 Třebotov

tel: + 420 777 205 203
email: info@bambifoto.cz
web: www.bambifoto.cz

Sdílet na Pinterestu

Sdílej