Focení dětí – dětské focení

Ať již máte doma roční batole nebo 12-ti letého školáka, vždy se najde spoustu důvodů a příležitostí, proč nechat vaše děti vyfotit.
Oslava narozenin a dort s jednou svíčkou, foto vašich dětí pořízené jako nejkrásnější dárek pro babičku, dědu, manžela… Mimochodem, víte, že většina fotografovaných dětí k nám přichází jenom s maminkou a chystají tajné překvapení: děti pro své tatínky, maminky pro své partnery k narozeninám či výročí svatby v podobě fotek, foto obrazů či fotoknih?
Správný důvod se vždy najde a nakonec proč nepřijít vyfotografovat se jen tak pro radost.

Jak focení dětí probíhá a na co se připravit?

Nejprve se spolu domluvíme a zarezervujeme vhodný termín focení, dojednáme, zda budeme fotit v ateliéru či v exteriéru, upřesníme si počet a věk focených dětí … Při příchodu do ateliéru (popřípadě srazu na místě focení v exteriéru) si popovídáme o představě výsledných fotek. V ateliéru máte možnost sami si zvolit z nabízených fotopozadí, podlah i doplňků nebo výběr nechat na mně – se vším Vám samozřejmě ráda poradím a vaše představy se pokusíme společně zrealizovat.

 

Co si vzít s sebou na focení dětí:

„Co si vzít s sebou na focení“ je jedna z nejčastějších otázek, kterou dostávám. S sebou si vezměte hlavně dobrou náladu (v případě focení malých dětí je vhodné si při rezervaci čas focení domluvit na hodinu, kdy víte, že dítě bývá obvykle v dobré náladě, pokud vaše děti chodí po obědě spát, je rozumnější domluvit focení třeba na dopoledne).
Pozornost je třeba věnovat i výběru oblečení: výborně vypadá kombinace jednobarevných kusů oděvů s pruhovanými, pro holčičky šatičky, sukýnky, čelenky a mašle do vlasů, pro kluky čepice apod. Je lepší vyvarovat se trikům s výraznými potisky a obrázky, ty obvykle na fotkách nepůsobí moc dobře. Raději s sebou vezměte více oblečení, které nevyužijete, než pak litovat, že jste něco nechali doma. Množství doplňků je vám také k dispozici u nás v ateliéru: čelenky, čepice, tylové sukýnky, andělská křídla…

Na focení vezměte i něco dětem

 Zvláště při focení menších dětí je dobré přibalit oblíbenou hračku, děti bývají rády, že se mohou vyfotit se svými kamarády. Po předchozí domluvě je též možné focení s vašimi čtyřnohými domácími mazlíčky. Kreativitě ani nápadům se meze nekladou – máte nějakou neobvyklou myšlenku nebo přání na focení? Neváhejte mě kontaktovat a spolu se pokusíme vaši představu zrealizovat.

 

 

Narozeninové focení

Focení malých oslavenců s krásným a vyborným dortem, vyrobeným pouze z kvalitních surovin. Každý dort je originál a je možné jeho vzhled přizpůsobit vašemu přání. Focení probíhá celoročně v ateliéru, při příznivém počasí možno fotit též v přírodě.

 

 

Tématické focení dětí

Focení na dané, každý měsíc jiné téma. Výhodné též na získání sady fotek pro vytvoření originálních dárků pro vaše blízké (fotokalendáře, diáře, fotoknihy).

 Co na to říkáte vy?

Ahoj Tamčo,
musím Ti napsat, že Tvoje fotky sklízejí obrovskou chválu. Spousta lidí si myslí, že jsem stáhla z webu nějakou reklamu 🙂
Fakt se Ti strašně moc povedly.

Tereza

Dobrý den,
ještě jednou moc děkujem za nádherné fotky, i babička je z nich unešená, tak se zase někdy ozvem, minimálně v září.

pí. Ondráčková

Dobrý den.
Jste úžasná a hlavně opravdu moc šikovná, už jsem fotky všude rozeslala a mají velký úspěch! Už se těším na další focení, ty fotky jsou tak krásné, že mě mrzí, že jich není víc

Emma & Kristýna

Nejkrásnější fotečky co jsem kdy viděla. Moc fandím, jste neskutečně šikovná, ty fotky mají duši.

Dáša S.

Právě se dívám na fotky mých holčiček a bulím. Moc děkuji, ty fotky jsou nádherné.

Miroslava S.

Dobrý den,
dnes mi přišlo cd s fotkama, takže bych ráda ještě jednou poděkovala, fotečky jsou opravdu krásné.
A až Natálka povyroste, určitě bych ráda nechala u vás nafotit všechny tři rošťáky, kdyby to bylo možné. 🙂

Klára K.

 O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

 Výběr z fotogalerie

 Rychlý kontakt

Bambifoto.cz
Tamara Bujňáková
U Lesa 329
252 26 Třebotov

tel: + 420 777 205 203
email: info@bambifoto.cz
web: www.bambifoto.cz

Sdílet na Pinterestu

Sdílej