Dárkové poukazy

Potěšte své blízké originálním dárkem a obdarujte je poukazem, opravňujícím k využití našich fotografických služeb.Cena poukazu je dána cenou vámi vybraného balíčku dle ceníku, aktuálního v době zakoupení, hodnota poukazu je garantována po celou dobu jeho platnosti. Dárkový poukaz je možno zaslat i poštou, zvolit si můžete z několika různých designů. Jeho typ prosím vyberte při objednávce.

Poukaz můžete uplatnit 10 měsíců od data vystavení, nezapomeňte však, že je vždy třeba termín focení domluvit v dostatečném časovém předstihu, nejpozději 3 týdny před koncem platnosti poukazu. Při nedostavení se na rezervovaný termín poukaz propadá bez nároku na náhradu. 

Za nevyužitý poukaz v žádném případě nelze požadovat finanční náhradu !!!

 Prohlédněte si dárkové poukazy

 Objednávka dárkového poukazu

1 + 7 =

 O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

 Výběr z fotogalerie

 Rychlý kontakt

Bambifoto.cz
Tamara Bujňáková
U Lesa 329
252 26 Třebotov

tel: + 420 777 205 203
email: info@bambifoto.cz
web: www.bambifoto.cz

Sdílet na Pinterestu

Sdílej