Co Vám nabízí Bambifoto.cz

Náš rodinný ateliér se specializuje především na focení miminek (včetně novorozenců), dětí, rodinné fotografie a také na focení těhulek. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků.

Newborn fotografování novorozenců

Focení spících miminek se realizuje krátce po porodu. Nejvhodnější věk pro foto spícího miminka je 7-14, maximálně 21 dní, kdy jsou novorozeňátka ještě klidná a hodně spavá. Focení novorozenců je časově nejnáročnější, fotografování zabere zhruba 3 hodiny. Vše je podřízeno potřebám miminka – ateliér je dostatečně vytopen, ponechány pauzy na kojení, uspávání…
Pokud se bojíte s malým miminkem cestovat, chcete raději zůstat v bezpečí domova a přesto byste si přáli foto miminka mít, ráda přijedu k vám a miminko vyfotím u vás doma. Podmínkou však je alespoň jedna dostatečně světlá místnost (okno s dostatečným denním světlem), protože novorozenci se vždy fotí BEZ použití blesku. Místnost musí být též potřebně vytopena.

 

Foto dětí, rodin, těhulek, portrétů

Pro toto fotografování máte na výběr ze 3 možností: ateliérového, exteriérového nebo kombinovaného focení.

Ateliérové focení

Ateliérové focení probíhá celoročně s výběrem z několika pozadí a mnoha rekvizit.

Exteriérové focení

V případě příznivého počasí je možné se domluvit na exteriérovém focení. Foto miminka v exteriéru je nejkrásnější v letním období, foto dětí je realizovatelné po celý rok. Focení v exteriéru probíhá zhruba hodinu před západem slunce. Pokud máte nějaké oblíbené místo, kde byste chtěli, aby foto dětí či foto miminka vzniklo, neváhejte nás kontaktovat.

Exteriérové focení je možné využít buď samostatně nebo v kombinaci s ateliérovým fotografováním, kdy část focení probíhá v ateliéru, část venku. Pro foto dětí neposedů ideální.

Další služby

  • zpracování grafických návrhů na přáníčka, oznámení, fotoknihy, fotokalendáře, fotoobrazy…..
  • svatební fotografie

 Co na to říkáte vy?

Ahoj Tamčo,
musím Ti napsat, že Tvoje fotky sklízejí obrovskou chválu. Spousta lidí si myslí, že jsem stáhla z webu nějakou reklamu 🙂
Fakt se Ti strašně moc povedly.

Tereza

Dobrý den,
ještě jednou moc děkujem za nádherné fotky, i babička je z nich unešená, tak se zase někdy ozvem, minimálně v září.

pí. Ondráčková

Dobrý den.
Jste úžasná a hlavně opravdu moc šikovná, už jsem fotky všude rozeslala a mají velký úspěch! Už se těším na další focení, ty fotky jsou tak krásné, že mě mrzí, že jich není víc

Emma & Kristýna

Nejkrásnější fotečky co jsem kdy viděla. Moc fandím, jste neskutečně šikovná, ty fotky mají duši.

Dáša S.

Právě se dívám na fotky mých holčiček a bulím. Moc děkuji, ty fotky jsou nádherné.

Miroslava S.

Dobrý den,
dnes mi přišlo cd s fotkama, takže bych ráda ještě jednou poděkovala, fotečky jsou opravdu krásné.
A až Natálka povyroste, určitě bych ráda nechala u vás nafotit všechny tři rošťáky, kdyby to bylo možné. 🙂

Klára K.

 O nás

Jsme rodinný ateliér s kvalitním zázemím. Naší specializací je focení miminek, dětí a rodinné fotografie. Fotíme v příjemném prostředí se spoustou rekvizit a doplňků. Naší velkou devizou oproti velkým fotoateliérům je především osobní a vstřícný přístup. Sami dobře víme, že děti mají svou hlavu a ne vždy chtějí dělat to, co by si přáli dospělí. Na focení dětí či miminek si proto vyhrazujeme dostatečné množství času. Jen v příjemné atmosféře mohou vzniknout jedinečné fotografie.

 Výběr z fotogalerie

 Rychlý kontakt

Bambifoto.cz
Tamara Bujňáková
U Lesa 329
252 26 Třebotov

tel: + 420 777 205 203
email: info@bambifoto.cz
web: www.bambifoto.cz

Sdílet na Pinterestu

Sdílej